Etkinlik

TÜRK KIZILAY’dan Hayra davet

 

Türk Kızılay Kocaeli Kadın Yönetimi öğrenciler yararına iftar düzenledi.
Türk Kızılay Kocaeli Kadın Yönetimi tarafından 11 ayın sultanı Ramazan ayında yardımlaşmanın ve paylaşmanın en anlamlılarından biri gerçekleştirildi. Üniversite öğrencilerine burs imkanı sağlamak için iftar programı düzenlendi.

Maide Seka Deniz Restaurant’ta düzenlenen İftar programına Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, AK Parti İl başkan vekili Şahin Talus , Müsiad Kocaeli Şube Başkanı İsmail Uslu, Ak Parti kurucu İl Yöneticisi Mahmut Civelek, önceki dönem belediye başkanları Yunus Pehlivan, Halil Vehbi Yenice, önceki dönem Kocaeli Milletvekili Sibel Gönül, AK Parti Derince ilçe başkanı Koray Merdan, önceki dönem başkanlarından İbrahim Şirin, Ahmet Ark, Kocaeli eski müftülerinden Mehmet Sönmezoğlu, Türkiye Harp malulü şehit ve Gazi aileleri ve yakınları derneği başkanı Şaban Arlı ve yönetimi, MHP Kadın Kolları, Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Deniz Ceylan, Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Zehra Coşkun Salih katıldı. İftar Programı nın Türk Kızılay’ı merkez yönetiminden de misafirleri vardı. Kızılay Denetim Kurulu Başkanı
Prof. Dr. İsmet Durmuş ve
Türk Kızılay
Denetim Kurulu Raportörü
Şükrü Can da davete katılım sağladı.


Türk Kızılay Kocaeli Şubesi Kadın Yönetimi Başkanı Şengül Karagöz, yaptığı konuşmada, iftara katılanlara teşekkür ederek, “İftar programına hoş geldiniz. Mutluluklar paylaşılınca çoğalır. Sizler de bizim mutluluğumuzu paylaşıp, sevincimize çoğalttınız. Kızılay’ımıza her daim inşallah hak ettiği yere çıkaracağız. Daha çok mazluma, garip, gurabaya yetime, kimsesizlere ulaşıp yardımlarınızı dağıtacağız. Kocaeli’de hiç yardıma muhtaç insan olmayıncaya kadar çalışacağız.” ifadelerini kullandı.
Karagöz, programın amacının üniversiteli çocuklara burs vermek olduğunu belirterek, “İftarımız hedefine ulaştı. Kızılay Kocaeli’nin iftarı hedefi 12 den vurdu.” dedi.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu