Başarı

Körfezli Zeynep gümüş madalya aldı

Mersin’de yapılan Türkiye Yüzme Federasyonu 12 Yaş Ulusal Gelişim Ligi Finalleri’nde Körfez Gençlerbirliği Spor Kulübü sporcusu Zeynep Tunçel, gümüş madalya kazanarak önemli bir başarı elde etti.

16-18 Aralık tarihlerinde Mersin’de yapılan Türkiye Yüzme Federasyonu 12 Yaş Ulusal Gelişim Ligi Finalleri’ne antrenörü A. Samet Işık nezaretinde katılan Körfez Belediyesi Gençlerbirliği sporcusu Zeynep Tunçel gümüş madalya kazanarak olarak önemli bir başarıya imza attı.

 

BAŞKAN SÖĞÜT’E TEŞEKKÜR

Tunçel “Bize spor yapabilmemiz için her türlü imkanı sağlayan ve bizi her zaman destekleyen Körfez Belediye Başkanımız Sayın Şener Söğüt’e, değerli ekibine ve hocalarıma çok teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki benim ve arkadaşlarımın başarılı artarak devam edecek. Çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.

BÜYÜK SEVİNÇ YAŞADI

Körfez ve Kocaeli’nin adını her yarışta başarıyla temsil ederek karşılığını alacağız” diyerek yaşadığı mutluluğu dile getirdi. Körfez Gençlerbirliği yüzücüsü Zeynep Tunçel; 400 m Serbest A2, 100 m Serbest A1, 50 m Serbest A1 barajları geçerek gümüş madalyaya hak kazandı.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu