Bilgin OlsunSpor

Sporcular sağlıklı beslensin diye pizzaları kendi yapıyor

Kadın eli değerse

Sporcular sağlıklı beslensin diye pizzaları kendi yapıyor

Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nun kantin işletmeciliğini yapan Adalet Aydın, spor salonuna gelen sporcuların sağlıklı beslenmelerine önem veriyor. Kendi elleriyle pizza yapan Adalet Aydın sağlıklı beslenmeye önem verdiğini söyledi.

Kendi kızlarını Eskrim sporu yaptığını ve gençlerin hazır gıda yerine el yapımı ürünlerle beslenmeleri için elinden geleni yaptığını söyledi. Olimpia Cafe-kantinde tost gibi ürünleri sattığını ancak sporcuların sağlıklı beslenmelerinin önemini bildiğini söyleyen Adalet Aydın, “Spor yapsın yapmasın gençlerin sağliklı beslenmesi gerek. Kendi kızlarımın beslenmesine önem verdiğim için salona antrenman yapmaya gelen sporcuların da sağlıklı beslenmeleri için pizza yapmaya karar verdim. Pizza 7’den 70’e herkesin sevdiği yiyecek. Hamurundan iç malzemelerine kadar doğal ürünler kullanıyorum. Maçlara gelen veli ve gençler büyük ilgi gösteriyor. Bundan da çok mutluyum” dedi.

Aydın, “Kendi özel pizzamızı çocuklarımıza ve torunlarımıza yapiyoruz. Kardeşim Fadile Şahinoğlu’nun yardımıyla bu hafta salonumizda 75 ülkeden gelen karetecileri ağırladık. Herkes büyük ilgi gösterdi”dedi.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu