Spor

Körfezli demir yumruklar Şanlıurfa’da rüzgar gibi esti

Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda Körfez Gençlerbirliği Spor Kulübü 1 birincilik, 2 ikincilik, 4 üçüncülük alarak önemli başarılar elde etti

 

22-29 Ocak tarihlerinde Şanlıurfa’da yapılan Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda Körfez Gençlerbirliği Spor Kulübü 1 birincilik, 2 ikincilik, 4 üçüncülük alarak önemli başarılar elde ettiler. Türkiye’nin her yerinden bütün dallarda toplam 8 bin 320 sporcunun mücadele ettiği müsabakalarda büyük başarı elde ettiklerini belirten antrenörler, Başkan Söğüt’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 

BAŞKAN SÖĞÜT’E TEŞEKKÜR

Antrenörler, “Hedefimiz sporcularımızı Milli Takıma göndermek. Bize ve sporcularımıza her zaman destek olan imkanlar sunan Körfez Belediye Başkanımız Sayın Şener Söğüt’e çok teşekkür ediyoruz. Bu başarılarda Belediye Başkanımızın ve Körfezlilerin sporcularımıza verdikleri maddi ve manevi desteğin etkisi büyüktür” diyerek duygularını dile getirdi.

DERECE ELDE ETTİLER

Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda; Sudenaz Aydemir Yıldızlar +65 kilo Point Fight dalında birinci, Burak Güneş ‘Büyükler 69 Kg Point Fight’ de, Betül Kaya da Gençler 65 Kg Full Contact da ikinci oldu. Sıla Güneş, Sinem Karakaynak, Alkay Akkaya ve Sudenaz Üngör de üçüncü oldu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu