Gezi

Körfez Belediyesi kültür gezileri başladı

Tarihi ve kültürel etkinliklere verdiği önemle gönül belediyeciliğini sürdüren Körfez Belediyesi, pandemi dolayısıyla ara verdiği kültür gezilerine tekrar başladı.

Körfez Belediyesi kültür gezileri başladı

Tarihi ve kültürel etkinliklere verdiği önemle gönül belediyeciliğini sürdüren Körfez Belediyesi, pandemi dolayısıyla ara verdiği kültür gezilerine tekrar başladı. Şehitler diyarı Çanakkale başta olmak üzere Bursa, Edirne ve İstanbul’a düzenlenen kültür turlarında Körfezli vatandaşlar tarih, kültür ve manevi duyguları yaşıyor.

ÜCRETSİZ HİZMET
Körfez Belediyesi, ilçede yaşayan vatandaşlar için Türkiye’nin sosyal, tarihi ve kültürel yerlerine gezi düzenlemeye başladı. Körfezliler, yaz ayları boyunca sürecek gezilerde Çanakkale, Bursa, Edirne ve İstanbul’a bir yolculuğa çıkacak. Vatandaşlar kültür gezilerine ilk olarak Gönüllerin Şehri Edirne ile başladı.

BAŞKAN SÖĞÜT’E TEŞEKKÜR
Rehberlik hizmetini de içinde barındıran gezi ile vatandaşlar, Edirne’nin tarihini ve maneviyatını yaşadı. Körfezli vatandaşlar, kendilerine sunulan hizmet için Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’e ve Körfez belediyesi çalışanlarına teşekkür ettiler.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu