Eğitim

Kocaeli Bilnet Okulları ATA’nın huzurunda

 

Kocaeli İzmit Yerleşkesinde bulunan Bilnet Okulları Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesinden oluşan 60 dersliği ve öğrencilerinin çok yönlü gelişimini destekleyen, çeşitli aktivite alanları bulunan, 15 bin m2 kapalı alana sahip, güçlü öğretmen kadrosu ile öğrencilerinin akademik ve sosyal yönden gelişimlerini, 21. yüzyılın beklentilerinden haberdar olmalarını hedefleyerek geleceklerini tasarlayan Özel Kocaeli Bilnet Okulların da Öğrencilerinin YKS ve LGS  sınavlarında üstün başarı sağlamaları, istedikleri mesleğe tüm yeterlilikleriyle adım atarak fark yaratmaları sağlanıyor.

Kocaeli Bilnet Okulları kuruluşunun 5.yılında Okul Kurucusu Ali KORKMAZ, Kampüs Müdürü Yasemin DEMİRKOL, Lise Müdür Yardımcıları Tülay AYDOĞMUŞ ve Ensar ÖRGÜÇ eşliğinde lise öğretmen ve öğrencileriyle 30 Kasım Çarşamba günü Anıtkabir ziyaretinde bulundu.

Anıtkabir’de gerçekleşen resmî törenin ardından Okul Kurucusu Ali KORKMAZ Kocaeli Bilnet Okulları adına mozoleye çelenk koydu ve Anıtkabir Özel Defteri’ne şu satırları kaydetti.

Sevgili Ata’m,

Kocaeli Bilnet Okulları olarak sizi ziyarete geldik.

Eşsiz bir komutan, büyük bir devlet adamı olmanızın ötesinde 

“Benim asıl anlatılacak yönüm öğretmenliğimdir.” demiştiniz.

Bizler de sizin Başöğretmenliğinizden aldığımız feyz ile Türkiye Cumhuriyeti’ni ileriye taşıyacak olan; fikri hür, irfanı hür, vicdanı hür, aklın ve bilimin ışığında ilerleyen, kökleriyle vatan toprağına sıkıca tutunan, dalları ile evrenseli kucaklayan nesiller yetiştirme gayreti ve heyecanı ile huzurunuzda saygı, minnet ve özlemle eğiliyoruz.”

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu