Etkinlik

Fettah Can, yılbaşında Sapanca’da

Sapanca FEEL& LIVE Hotel'de sahne alacak

Sapanca’da 4 ay önce faaliyete başlayan  ve her geçen gün daha bilinir bir tesis haline gelen Fəel&Live Hotel yeni yıla iddialı giriyor.

Ünlü sanatçı Fettah Can’ın, Canlı Performansının da yer alacağı bir yılbaşı programı hazırlayan Feel & Live Hotel, bu unutulmaz gecenin bir parçası olmak isteyenlerin tercihi oluyor.
Doğanın tam kalbinde konumlanmış tesis, belli ki adından sıkça söz ettirecek.
Konumu, hizmeti, mutfağı kadar etkinlik alanında da “Biz de buradayız” dedirtecek kadar iddialı olan Feel & Live Hotel’de yılbaşında eğlencenin tavan yapacağı aşikâr.

Yetkililer “bu unutulmaz gecede yer almak isteyenler kısıtlı sayıda alınacak rezervasyonlar için acele etmekte fayda vardır görüşündeyiz” dedi.

Bölgemizin turizmine büyük katkı sağlayan ve 35 dönüm arazi üzerinde hizmet veren Feel & Live
Hotel•Villas•Restaurant tesisinde kapalı ve açık restaurantlar, konaklama için otel ve villalar, cafeler, çok amaçlı toplantı ve eğlence salonları, havuzlar ile yürüyüş yolları mevcut.


Fəel & Live Hotel çok yeni bir kuruluş olmasına rağmen sosyal, kültürel ve ekonomi olarak bölgemize büyük bir katma değer katmaktadır.


Feel-Live Hotel, konaklamalı misafirlerinin yanısıra dışarıdan da izleyici kabul edilecek olan Fettah Can konserine büyük bir ilgi duyuruyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu