Spor

Enerji GSK, cimnastikte madalyalara doymadı

Enerji GSK, farkı

 

Okullararası Aerobik Cimnastik yarışmasında Enerji Gençlik ve Spor Kulübü yine farkını ortaya koydu.  Minikler, küçükler, yıldızlar ve gençler kategorisinde dereceye doymadı.

Milli hakem, Marmara Aerobic Cimnastik Sorumlusu ve külüp Antrenörü İlknur Pala yetiştirdirdiği ögrencileriyle gurur duyduğunu söyledi.  Giderek büyüyen bir aile olduklarını söyleyen Pala, “Cimnastik çok emek harcamanız gereken, sabır isteyen ve yolu uzun bir branş. Bu nedenle öncelikle sporcularımı ve ailelerini kutluyorum. Yapacak çok işimiz var tamamen çocuklarımın başarısına odaklıyım. Kocaelimize güzel dereceler getirmeye devam edeceğiz. Bu yolda benimle yürüyen değerli antrenörlerime de çok teşekkür ediyorum” dedi.

Minik kızlar Kocaeli 3.sü  Nehir Aras, Minik erkek Kocaeli 1. Si Yiğir Ali Kul,  Kocaeli 2.’si Emir Yağan, Kocaeli 3.sü Ongan Öztürk, Küçük erkekler Kocaeli 1. Si Doruk Demir, Küçük Kızlar  Kocaeli 2.’si Mira Koçak, Kocaeli 3’sü Neva Kızılaslan, Kocaeli 4’sü Ceren Ataç,Yıldız Kızlar  Kocaeli 1.si Aysel Kocabey, Kocaeli 2.si  Zeynep Nisa Mirza,  Kocaeli 3.sü  Azra Sivri, Genç kızlar  Kocaeli 1.’si Eylül Nisa Uğuz madalyalarını törenle aldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu