Bilgin Olsun

Zinde Global sektöründe iddialı

 

Mintaş, Zinde Global’i anlattı

Zinde Global Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye KOBİ Koordinatörü Osman Mintaş, alışveriş yaptıkça kazandıran bir sistem kurduklarını söyledi
Kurdukları sistemi ‘Yüz yılın ticaret modeli’ diye adlandıran Zinde Global Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye KOBİ Koordinatörü Osman Mintaş, Zinde Global’i anlattı. İzmit BELSA Plaza Kilim Kafe’de yapılan basın toplantısında konuşan Mintaş, “Bu sisteme üye olanlar alışveriş yaptıkça kazanacak” dedi.
“ÖZEL YAZILIM HAZIRLANDI”
Mintaş, “Bütün üye iş yerlerinin alışverişlerini birbirine entegre eden sitem. Nereye gitsek KOBİ ve esnafların indirimi mevcut. Global anlamda bir yazılım yapıldı ve bir yıldır kullanıyoruz. Örneğin biz Kilim Kafe’ye geldik. Kasada diyor ki ‘Zinde Global’e üye misiniz?’ Network entegrasyon sistemi de burada devreye giriyor. Hem KOBİ hem de müşteri kazanıyor. Bu sitemin içinde kesinlikle kimse elini cebine atarak 5 kuruş para vermiyor. Giriş çıkış parası, yazılım parası veya şunu yaptık bunu yaptık diye para ödemeyecek” diye konuştu.
“NEREDE ALIŞVERİŞ YAPARSANIZ YAPIN”
Osman Mintaş, “Vatandaş ve KOBİ nasıl kazanacak derseniz şöyle anlatayım. Üye iş yeri bir indirim verecek. Gelen müşterileri sisteme kaydediyor. Biz de merkeze kaydediyoruz, merkez de anında kabul ediyor. Diğer esnaf ve KOBİ’lerden yaptığınız alışverişlerden kazanın. Sistemin özelliği kapsamında Ankara’dan alışveriş yapsanız bile sistemden size para gelecek. Alışverişinizi yaptıktan sonra cebinize mesaj geliyor hesabına para gelecek diye. İndirimin içindeki müşteriye düşen yüzde 60, yani yüz liranın 60 lirası” dedi.

“İNDİRİM YÜKSELDİKÇE KOBİ KAZANACAK”
Sözlerini sürdüren Mintaş, “7 kişiye tavsiye ederken KOBİ’leri gezdikçe hesabına para geliyor. KOBİ indirimi yükselttikçe kazanacak. Müşteriler ise yaptıkları bütün alışverişlerden para kazanacak. Bu sistemi kim tavsiye ederse ondan da para kazanacak. Yapılan indirimin içindeki vergi tutarı sistemden düşüyor. Zinde Global’e üye vatandaşlara sağlanan indirimin içindeki vergi tutarı düşüyor.Türkiye Petrolleri sistemimize yüzde 7 indirim ile girdi. Tüm üyelerimize bu kartı vereceğiz” ifadelerini kullandı.

“HERKES YAPABİLİR”
Mintaş , “İş yerlerine yüklediğimiz yazılım normalinden daha güvenlikli. Şirketimiz kurumsal firma ve yerli bir firma. 2015 yılında başlangıç noktamız Isparta. Güneş enerji sistemlerinden faydalanmak için şirketimiz kuruldu. Ev kadınlarımız bunu evinden yapabilir. Evden çıkamayan engelli vatandaşlarımız yapabilir. Gerçekten sosyal bir iş. Fatura kesmeyen, evde yemek yapan kadınlarımız bu sistemi ücretsiz olarak kullanabilir” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu