Eğitim

M.Sinan Dereli Ortaokulu öğrencilerinden sergi

Öğretmenler de konser verdi

Akademik ve sosyal projelerle adından söz ettiren M.Sinan Dereli Ortaokulu öğrencilerinin yıl sonu sergisi törenle açılırken, öğretmenler de verdikleri muhteşem konserle büyüledi.

Okulda yapılan sergi açılışına, İl Müdür Yardımcısı Mustafa Doğan, Hayati Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Özkan, Okul Müdürleri, Ahmet Süleyman Toktaş, Oğuz Demirci, Selahattin Durum, Hamza Kararoğlu, Alper Yazıcı, Alper Savaş, Seyfettin Ataş, Mustafa Kurtuluş, Gökhan Dumrul, Tahir Şahin, Selila Çelik, Murtaza İsot, Cemal Aygüzel, Hamdi Erdem, Hakan Yaman, Emine Atar, Yusuf Kılıç ve veliler katıldı.

8.sınıfların tuval ve karakalem çalışmaları ile 6.sınıf öğrencilerinin mozaik çalışmaları, geri dönüşüm gazetelerden iki ve üç boyutlu çalışmaları sergilediklerini söyleyen İsa Dede, ‘öğrencilerimizin bir yıl boyunca emek vererek yaptıklarını sergilemek bizim için büyük mutluluk. Ayrıca taş üzerine boyama çalışmaları ve serbest çizimler sergilendi. Yıl sonu resim sergisi ve Öğretmen ve öğrencilerimizin hazırladığı ‘Hayat bir Türküdür’ isimli konser hazırladı. Ortaya çıkan muhteşem sergi ve konserden dolayı öğretmen ve öğrencilerimizle gurur duyduk’ dedi.

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu