Başarı

Körfezli yüzücüler Samsun’dan madalyalarla döndü

Hafta sonu Samsun’da yapılan Türkiye Yüzme Federasyonu 11 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi Türkiye Finallerinde adeta Körfez rüzgârı esti

Hafta sonu Samsun’da yapılan Türkiye Yüzme Federasyonu 11 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi Türkiye Finallerinde adeta Körfez rüzgârı esti. 39 ilden 573 sporcunun yarıştığı yüzme finallerine 2 antrenör nezaretinde 4 sporcu ile katılan Körfez Belediyesi Gençlerbirliği Kulübü Yüzme Takımı yarışmaları 3 altın ve 1 bronz madalya alarak büyük bir başarıya imza attı.

 

BÜYÜK BAŞARI KAZANDILAR

Yarışlar sonunda elde edilen başarılardan dolayı hem kendilerinin hem de sporcularının büyük bir mutluluk yaşadığını söyleyen Körfez Gençlerbirliği Yüzme Baş Antrenörü A. Samet Işık, “Türkiye çapında yapılan 4 sporcuyla katıldığımız yarışmalarda 3 birincilik, 1 üçüncülük alarak büyük bir başarıyla ilçemize dönüyoruz. Sporcularımızın başarılarımızın süreceğine inanıyor ve o doğrulta çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

KÖRFEZ’E HEDİYE ETTİLER

Bizlere ve sporcularımıza imkânlarını sunan ve her zaman desteğini vererek gücümüze güç katan Körfez Belediye Başkanımız Sayın Şener Söğüt başta olmak üzere tüm yöneticilerimize teşekkür ediyorum” dedi. Sporcular Meyra Kocaman, Aleyna Çoban, Doğa Duygu Ergül ve Öykü Özdemir, turnuva sonrasında madalyaları ile başarı pozu verdi.

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu