Güncel

Yüksel Ercan: İşimiz sorun çözmek

 

14 Mayıs tarihinde yapılacak milletvekili genel seçimi öncesi İYİ Partiden Kocaeli milletvekili aday adayı olan Yüksel Ercan “ Kocaeli’nin ve Türkiye’nin problemlerini biliyoruz işimiz sorun çözmek” dedi.

Aday adaylığı sürecinin tamamlanması ile birlikte Kocaeli’de İYİ Parti tarafından oluşturulan SKM’nin yaptığı programlar dahilinde sahaya çıkan Yüksel Ercan’a gösterilen ilgi gözlerden kaçmadı.

SAHADA İLGİ EN ÜST SEVİYEDE

Sahada İyi Partiye ve kendisine gösterilen ilgiden son derece memnun kaldığını söyleyen Yüksel Ercan “Sürecin başlaması ile birlikte SKM ve Parti yöneticilerimiz ile birlikte sabahın erken saatlerinden gece yarılarına kadar vatandaşlarımızın arasındayız, seçmenden gördüğümüz yakın ilgi ve alaka bizim daha fazla umutlanmamıza vesile oldu, 15 Mayıs sabahına yeni bir Türkiye ile uyanacağımıza gönülden inanıyorum” diye konuştu.

İŞİMİZ SORUN ÇÖZMEK

35 yıldır gazetecilik yaptığını söyleyen Yüksel Ercan “Bir medya mensubu olmanın avantajı ile yıllar yılı zaten vatandaşlarımızın yaşadıkları sorunların çözümü adına gece gündüz çalışıyoruz, 15 Mayıs pazartesi itibarı ile TBMM’de iktidara gelmiş İYİ Partinin bir milletvekili olarak milletimize hizmet etmenin gururunu yaşayacağız “ dedi.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu