Başarı

Kocaeli Enerji Cimnastik başarılara doymuyor

 

Geçtiğimiz hafta ilimizde yapılan Ritmik Jimnastik  İl müsabakalarında minik sporcular göz doldurlu.  Bünyesinde yeni açılan branşda küçükler kategorisinde Nehir Avcu 1. olurken miniklerde Maya Kolaylı 2., Ada Akay 4. oldu.

Kocaeli Enerji Cimnastik Kulübü başarılara doymuyor. Kulubün Ritmik jimnastik antrenörü Seda GEMİKÖZ, daha yolun çok başında olduklarını söyleyerek,  “Beraber  daha güzel başarılara imza atacağız” dedi.

Dün yapılan Aerobik jimnastik İl Şampiyonası’nda ise Enerji Jimnastik sporcuları 1 birincilik bir 3. lük kupasının yanında toplamda  16 altın, 5 gümüş ve 7 bronz olmak üzere toplamda 28 madalya ile yarışmadan ayrıldı. Kulüp başkanı ve Antrenör İlknur PALA şunları söyledi;

“Öncelikle tün sporcularımı (Emir Yağan, Nehir ARAS, İmge Z.KÖROĞLU, Ongan ÖZTÜRK, Tuana ÖRDEM, Ada ORAKÇI, DamlaORUÇ, Nilsu AKYAZ, Defne.B.ÖREN, Yiğit Ali KUL, Gül Karen SARACIK, Ulya D. MANDACI, Mina VARLIK, Yağmur HATİPOĞLU, Doruk DEMİR, Mira KOÇAK, Ceren ATAÇ, Aysel KOCABEY, Neva KIZILARSLAN, Asya Su KAHRAMAN,Ceylin AK’ı gönülden kutluyorum. Küçük yürekleri ile büyük işler başarıyorlar. Bu süreçte birlikte çalıştığımız antrenörlerim Akın POYRAZ, Seda GEMİKÖZ Büşra DİKİCİOĞLU, Ali Oğuzhan DEMİR  ve  Döndü KOÇ ‘a çok teşekkür ediyorum. Birlikte güzel işler başaracağız. Cimnastik kültürü çok farklıdır. Cimnastikçi velisi olmak zor ve meşakatlidir. Bu süreçte desteğini esirgemeyen velilerimi de kutluyorum”dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu