Başarı

Kamile Demirci’den yeniyıla özel kampanya

Dermatoloji Uzmanı Doktor Kamile Demirci artık Op. Dr. Levent Demirci Klinik’te hizmet vermeye başladı. Açılışa ve yeniyıla özel kampanya yaptığını duyuran Demirci, ”Tüm İzmitlileri kampanyamızdan yararlanmaya bekliyoruz” dedi.

SAĞLIĞINIZDAN OLMAYIN
Kocaeli’de çeşitli özel hastanelerde çalışan Dermatoloji Doktoru Kamile Demirci, yüz ve boyun germe, burun estetiği, göz kapağı estetiği gibi pek çok alanda başarılı ameliyatlarla adından söz ettiren Op. Dr. Levent Demirci ile aynı klinikte hizmet vermeye başladı. Uzmanlar dışında güzellik salonları ve kuaförlerde merdiven altı koşullarda gerçekleştirilen estetik uygulamaların ciddi sağlık sorunlarını da beraberinde getirdiğini söyleyen Demirci, “Böyle yerlerin şaşalı görünüşleri sizi kandırmasın, güzelleşeyim derken sağlığınızdan olmayın” diyerek uyardı.

YÜZDE 20 İNDİRİM
Son yıllarda insanların sağlığı kadar güzelliğine de önem verdiğini söyleyen Demirci, “Kliniğimizde son yıllarda popüler hale gelen bir cilt yenileme ve gençleştirme yöntemi altın iğne tedavisi başta olmak üzere dolgu, botoks, lazer, PRP, dermapen, mezoterapi, gençlik aşısı, somon DNA, kolajen aşısı, saç dökülmesi tedavileri, saç ekimi ve daha birçok tedavi uyguluyoruz. 2023 yılı Dünya’da iyi anılar bırakmadı. Yeni yıla güzel bir başlangıç yapmak için 1 ay sürecek olan medikal işlemlerde yüzde 20 indirim kampanyamız başladı. Tüm İzmitlileri kampanyamızdan yararlanmaya bekliyoruz” dedi.

YENİYILA ÖZEL KAMPANYA
Eşiyle aynı klinikte görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Op. Dr. Levent Demirci, “Uzun zamandır eşimle birlikte çalışmayı planlıyorduk. Alanlarımız farklı olsa da birbirimizi tamamladığımız en yeni ve başarılı medikal estetik tedavi yöntemlerini kliniğimizde uyguluyoruz. Hem bize hem de Kocaeli halkına hayırlı olmasını diliyor, tüm Kocaeli halkını yeniyıla özel kampanyamızdan yararlanmaya bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu