Etkinlik

İYİ Gençler yorulmak bilmiyor

Üniversite öğrencilerine tanışma partisi

İlçede yaptıkları etkinliklerle durmak bilmeyen, her geçen gün bünyelerine kattıkları üyelerle güçlenen İYİ Parti Başiskele İlçe Başkanı Ayşe Sönmez Rüzgar, Gençlik ekibiyle koordineli çalışması başarılarına başarı katıyor.

Başiskele İYİ Parti İlçe Başkanlığı Gençlik Kolları,  Kullar Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle tanışma ve kaynaşma gecesi organize etti. Geceye, İlçe Başkanı Ayşe Sönmez Rüzgar, Gençlik Kollarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Batuhan Işık, Gençlik Kolları Başkanı Enes Kalyoncu, Kandıra, Karamürsel, Körfez ve Kartepe İlçe Gençlik kolları,  yönetim kurulu üyeleri ile üniversite ögrencileri katıldı.

Kullar Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle tanışma ve kaynaşma gecelerinin geçtiğini söyleyen İlçe Başkanı Ayse Sönmez Rüzgar, ” Gecenin mimarı Gençlik Kollarından Sorumlu Başkan Yardımcımız Batuhan Işık, Gençlik Kolları Başkanımız Enes Kalyoncu ve yönetimine teşekkür ederim. Gerçekten muhteşem bir organizasyon. Gençlerle birlikte olmak onlarla sohbet etmek çok güzeldi. Aramıza katılan üyelerimizle tanışıp kaynaşmak için bu etkinliği yapan ekibeme de teşekkür ediyorum” dedi.

Gecenin anısına pasta kesen partililer daha sonra halay çekip oyun oynayarak  gönüllerince eğlendi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu