Başarı

TGF, Gebze’de Gazeteciler Günü etkinliğine katıldı

Gazetelere muhteşem kutlama

TGF, GEBZE’DE GAZETECİLER GÜNÜ ETKİNLİĞİNE KATILDI

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Genel Başkan Yardımcısı Levent Altun, İstanbul Avrasya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Oğuzhan Bayrak ve Kocaeli Medya Mensupları Cemiyeti Başkanı Bahar Kaymakçı Erdoğan ile birlikte Gebze Gazeteciler Cemiyeti’nin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla düzenlediği geceye katıldı.


Gecede bir konuşma yapan TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Anadolu basınının zor bir süreçten geçtiğini belirterek, “TGF olarak bu sorunların çözümü için mücadele ediyoruz. Son bir hafta içerisinde Kahraman Maraş, Malatya, Nevşehir, Karaman, Mersin, Adana, İstanbul ve bugün de Gebze’deyiz. Ziyaretlerimize ve meslektaşlarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz. Basının sorunlarını çözmek için birlik ve beraberlik içerisinde mücadele edeceğiz” diye konuştu. Genel Başkan Yılmaz Karaca ayrıca basına desteklerinden dolayı Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’e de teşekkür etti.
TGF Genel Başkan Yardımcısı Levent Altun ve Gebze Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Oğuz da günün anlamına ilişkin birer konuşma yaptılar.


Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir de yaptığı konuşmada, basının çok önemli olduğunu vurgulayarak basına verdikleri desteğin devam edeceğini söyledi.


Gecede ayrıca TGF Genel Başkan Yardımcısı Levent Altun ve Gebze Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Oğuz, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’e, TGF Genel Başkan Yılmaz Karaca’ya, İstanbul Avrasya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Oğuzhan Bayrak’a ve Kocaeli Medya Mensupları Cemiyeti Başkanı Bahar Kaymakçı Erdoğan’a birer plaket takdim etti.
Gebze Gazeteciler Cemiyeti önceki gün de Gebze Center Alışveriş merkezinde 70 yıllık gazetelerin yer aldığı ‘Nostalji 22’ isimli bir fotoğraf sergisi açılışı gerçekleştirmişti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu