Etkinlik

TGF Başkanlar konseyinde Kocaelili gazeteciler

TGF Başkanlar konseyinde Kocaelili gazeteciler

TGF yaklaşık iki yıl aradan sonra basının sorunlarını tartışmak üzere büyük bir katılımla 65. Başkanlar Konseyi için Antalya’da toplandı. Konseyde, Kocaelili gazeteciler dikkat çekti.
Kısa adı TGF olan Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun 65. Başkanlar Konseyi Antalya’da yapıldı. Başkanlar Konseyi toplantısında Kocaeli’nden de yoğun katılım oldu. Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Levent Altun, Kocaeli Medya Mensupları Cemiyet Başkanı Bahar Kayakçı Erdoğan, Gebze Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Oğuz, Kocaeli TV Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Tüysüz ve Bugün Kocaeli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Akçaalan katıldı.

YEREL TELEVİZYONLARIN SORUNLARINI KARACA’YA AKTARDI
Toplantıya 100’ün üzerinde gazeteci ve il yöneticileri katıldı. Kocaeli TV Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Tüysüz, TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca’ya televizyonların yaşadığı sorunları ve çözüm önerileri paylaştı. Tüysüz, yerel televizyonların en büyük sorununun uydu paralarında yaşanan artışlar olduğunu ifade etti. Bugün Kocaeli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Akçaalan ise internet gazeteciliği yasası konusunda talep ve beklentilerini aktardı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu