Başarı

SMMM Oda başlanlığına bayan aday

Tülin Keçeci Güngör, oda başkanlığına aday

 

Mayıs ayında yapılıcak olan Kocaeli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’nın seçimlerinde başkanlığa aday olan Mali Müşavir Tülin Keçeci Güngör, Etkin Mali Müşavirler Grubu adına adaylığını açıkladı.

Antik Kapı Restorant’ta yapılan Tülin Keçeci Güngör’ün adaylık açıklamasına, Kocaeli SMMMO Başkanı Mustafa Taşpınar, İstanbul SMMMO Başkanı Yücel Akdemir, Mali Müşavirler; Berna Temur İsmet İşeri ve birçok mali müşavir katıldı.

Güngör’e destek için gelen İstanbul SMMMO Başkanı Yücel Akdemir, “Kocaeli gibi bir ildeyseniz 24 saat çalışmanız gerekiyor. Sırf aday olmak için aday olmayacaksınız. Nerede bir meslek mücadelesi varsa her yerde gördüm Tülin’i. Tülin’in adaylığı Kocaeli’nin yanında Türkiye için de çok önemli. Maalesef bu ülkede kadınlarımıza sahip çıkamıyoruz. Kadınlarımızı ya tehdit ediliyor ya da çanlarından oluyorlar bir kadın arkadaşımız Kocaeli gibi bir ilde aday oluyorsa gerçekten kendisini kutluyorum. Mayıs ayından inşallah sandıktan çıkacaktır” dedi.

“DÜRÜSTLÜK VE ŞEFKATLİLİK OLUCAK”

Etkin Grup Başkan Adayı Tülin Keçeci Güngör, ise adaylık açıklamasında yaptığı konuşmada “33 yıldır içinde olup görev ve hizmetlerde bulunma fırsatı yakaladığım Kocaeli Mali Müşavirler Odası, büyük ailem, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Hoş geldiniz. 33 yıldır mali müşavirlik mesleğini icra ediyorum. 1992 yılından bu yana aktif ve etkin olarak oda komisyonlarında görevler üstlendim. Basın Yayın Komisyon Başkanlığı, Kocaeli SMMM Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Oda Sekreterliği görevlerini yürüttüm. 2019 yılından bu yana Oda Sekreterliği görevini yapıyorum. Ayrıca Kocaeli Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneği Başkanlığını da yapıyorum” dedi.

Güngör, konuşmasına şöyle devam etti : “Bizler ailemizin geçimini bu meslekten sağlıyoruz. Meslektaşımızın refahını yükseltebilmek için ortak paydamız olan meslek menfaati her zaman bizim önceliğimizdir. Gerek meslek, gerekse yöneticilikte büyük deneyim ve dostluklar biriktirdim. Mesleki ve örgütsel tecrübemle üstlendiğim görevlerimin oluşturduğu bilgi birikimimle hem mesleğin içinde hem de meslektaşlarımızın arasında olduğumdan odamızın ihtiyaçları ve mesleğimizin sorunlarını bilen bu sorunları çözüm temelli, ortak akıl ile çözmek isteyen mesleğimizin ve deneyimlerimin bana verdiği sorumlulukları bilen kurumsal düşünen dinleyen ötekileştirmeyip birleştiren açık fikirli, adalet, tarafsızlık, dürüstlük, şeffaflık ve katılımcılığı esas alan bir yönetim anlayışını hâkim kılmak için üyelerimizin sosyal haklarını koruyup kültürel ve sosyal etkinlikleri ile sanatsal faaliyetleri destekleyerek odamızı daha huzurlu hale getirip aidiyet kültürünü oluşturmak için aday oldum” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu