Etkinlik

KARBAFED etkinliğinde muhteşem final

KARBAFED, Artvin Tanıtım Günleri’nin son gününü Davut Güloğlu konseri ile taçlandırdı.


Başta Kocaeli Artvin Batum ve Havalisi Dernekler Federasyonu olmak üzere 5 kardeş dernek tarafından organize edilen Artvin Tanıtım Günleri etkinliği, Karadeniz’in güçlü sesi Davut Güloğlu konseriyle sona erdi.
Yöresel tatların ve ürünlerin; kurulan stantlarda konuklara sunulduğu etkinlikte Bayar Şahin, Hasan Koçak ve Şafak Uyanık gibi ülkeye mal olmuş sanatçıların verdiği konserlerle şenlenen Artvin Tanıtım Günleri; Karadeniz’in sempatik ve güçlü sesi Davut Güloğlu ile sona erdi.


“Kocaeli bana şans getirecek”
Kocaeli Fuar alanı Güneş Sahnesi’nde verilen konsere, aracında meydana gelen bir arıza yüzünden gecikmeli başlayan Davut Güloğlu, “Güneşli ama soğuk havaya rağmen beni sabırla beklediğiniz için teşekkür ediyorum. Bu yılki açık hava konserlerime Kocaeli’den başladım. Sizlerle olmaktan çok mutluyum. İnanıyorum ki Kocaeli bu yıl bana şans getirecek” dedi.
Davutoğlu, “Nurcanım” ile başladı
Sahnelere adım attığı yıllarda çıkış şarkısı olan; “Nurcanım” ile konserine başlayan Davut Güloğlu, kendisine eşlik eden müzisyenlerle, birbirinden güzel Karadeniz türkülerini, kendini izlemeye gelen hayranlarıyla birlikte söyledi.
Kalyoncu’dan teşekkür
Artvin Tanıtım Günleri projesini yalnızca KARBAFED değil, birlikte el ele verdikleri 5 kardeş denekle hayata geçirdiklerinin altını çizen Başkan Mikail Kalyoncu, dört gün süren etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu