BaşarıSpor

Enerji Gençlik ve Spor Kulübü başarılara doymuyor

 

Enerji Gençlik ve Spor Kulübü başarılara doymuyor

Geçtiğimiz hafta Manisa’da düzenlenen Kulüpler Arası Türkiye Şampiyonası’nda tek bayanlarda Eylül Nisa Uğuz Türkiye 5.si, tek erkeklerde Enis Erkoç Türkiye 3.sü, Çiftler kategorisinde Alisa Kırmızıoğlu – Enis Erkoç Türkiye 3.sü, Trio Kategorisinde Eylül Nisa Uğuz – kategorisinde Alisa Kırmızıoğlu –Enis Erkoç Türkiye 3.sü ve Genel tasnifte takım halinde Türkiye 3.sü olarak Kocaeli’mizin gururu oldu.

Antrenörleri İlknur Pala, ‘’Zorlu bir pandemi dönemi geçirdik halende geçiriyoruz ,çalışma zorluklarına rağmen vaz geçmedik ben ve ekibim var gücümüzle çalışıyoruz hedefimiz güzel çocuklar yetiştirmek, bu yolda benimle birlikte yürüyen çalışma arkadaşlarım Nihat  Tokköz, Musa Akyüzlü ve Büşra Dikicioğluna, bu süreçte hep yanımızda olan bizden desteklerini esigemeyen görev yaptığım Okul Müdürüm Sayın İsa Dede’ ye Başiskele İlçe Gençlik ve Spor Müdürümüz Sayın Ferhat Solakoğlu ve salon personeline İzmit İlçe Gençlik ve Spor Müdürümüz Sayın Engin Yaşar’a ve İL Spor Müdürümüz  Sayın İbrahim Aktürk’e  çok teşekkür ediyorum”dedi.

Pala, ‘Sporcu olmak kadar sporcu anne babası olmakta bir o kadar zordur. Tüm hayatınızı çocuğunuza göre ayarlamak ve önceliği ona vermek zorundasınız. Bu yolda bizden desteklerini esirgemeyen velilerimi de tebrik ediyorum”dedi.

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu