Bilgin Olsun

Atatürk Türkiye’dir

Atatürk Türkiye’dir

Kocaeli Çepni Derneği Başkanı Özcan Geçal, 10 Kasım Atatürk’ü anma günü ve Atatürk haftası dolayısıyla bir mesajı yayınladı.

Başkan Geçal, yayınladığı mesajında, ” Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük komutan, eşsiz devlet adamı Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 84. yılında, Ulusça, saygı, sevgi ve şükranla anıyoruz.

ATATÜK bir İsim Değildir, Onun İsmi Mustafa Kemaldir.

Atatürk İlimdir, Atatürk bilimdir, Atatürk akıldır, Atatürk gelecektir, Atatürk barıştır, Atatürk gençliktir, Yüzyıllar Sonrasını Öngörebilmektir, Cumhuriyettir, Atatürk Türkiye’dir

İşte bu nedenle de, 20. Yüzyıldan 21. Yüzyıla Fikirleri ve Eserleriyle Değeri Giderek Artan Çağdaş dünyanın en önemli kurucu önderine yapılan her türlü saygısızlığı tarih isyan eder, akıl isyan eder vicdan isyan eder, tabi milletin vicdanlı her ferdi de isyan eder, etmelidir de.

Basın özgürlüğü yâda ifade özgürlüğü adı altında ne olduğu belirsiz müptezeller her fırsatta Gazi Mustafa Kemal Paşa ve Ailesine her türlü çirkinliği ve çirkin söylemi yapmaktan geri durmamaktadırlar.  Cumhuriyetimizin kurucusuna yapılan saldırılara karşılık en önemli görev Cumhuriyet savcılarına düşmektedir. Zira adında Cumhuriyet olan tek meslek onlarınkidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu